Sesje Kobiece

Marzysz o kobiecej sesji zdjęciowej, na której poczujesz się jak najlepsza wersja siebie? Szukasz fotografa, który stworzy na sesji luźną i przyjazną atmosferę? Chciałabyś sprawić sobie wyjątkowy prezent w postaci sesji zdjęciowej?

Jesteś w dobrym miejscu!

Kobiety mówią, że umiem wydobyć z nich to wyjątkowe piękno. Bo uważam, że każda z nas ma w sobie piękno! Dużo piękna.

Nie musisz być zawodową modelką, żeby mieć dobre zdjęcia!

Współpracuję z ekipą profesjonalistów, dlatego chętnie zorganizuję dla Ciebie sesję z wizażystką, fryzjerem czy stylistą, którzy zadbają o Twój wizerunek.

Sesja zdjęciowa może się odbyć w studio, w plenerze lub wynajętym apartamencie.

Jaką sesję możesz u mnie wykonać?

Sesja kobieca z profesjonalnym makijażem. W studio lub w plenerze. Sesja w Twoich ulubionych stylizacjach – pięknych sukienkach lub w Twoim najwygodniejszym zestawie, w którym czujesz się najlepiej!

Sesja buduarowa w bieliźnie, subtelne i kobiece ujęcia. Sesja może odbyć się w studio lub specjalnym, dedykowanym apartamencie.

Sesja zdjęciowa z metamorfozą niczym z programu telewizyjnego! Z udziałem całej ekipy zdjęciowej – fotografa, fryzjera, wizażystki, stylisty. Wskazówki dotyczące pozowania i niezapomniane, wyjątkowe efekty.

Sesja fashion z udziałem stylistki! Jeśli marzysz o fotografiach, które będą przypominały magazynowe dzieła sztuki i chcesz poczuć się jak na profesjonalnym planie zdjęciowym, to idealna okazja. Jestem fotografką fashion, dlatego takie kadry nie są mi obce. Teraz Ty także możesz mieć takie zdjęcia.

Testy lub sesja fashion dla modelek! Jeśli jesteś początkującą modelką lub pracujesz w zawodzie i potrzebujesz wyjątkowej sesji fashion lub prostych testów – to właśnie sesja dla Ciebie.

Napisz do mnie i zapytaj o szczegóły! Chętnie przedstawię Ci pełną ofertę!

692829765

kontakt@annapabijanczyk.pl