O mnie

My photo

Nazywam się Anna i jestem fotografem z całą gamą zainteresowań – pasjonuje mnie moda, sztuka, literatura, kino, uwielbiam pisać.

Od najmłodszych lat związana byłam ze sztuką, cały czas tworzyłam. Fascynował mnie rysunek, malarstwo, gra na pianinie i śpiew, co miało ogromny wpływ na moje dzisiejsze postrzeganie świata. Dlatego 7 lat temu w moim życiu zagościła również fotografia i została ze mną na dobre.

Urodziłam się w 1993 roku i mieszkałam w Kłobucku niedaleko Częstochowy. Kolejne lata spędziłam w Łodzi, gdzie uczęszczałam do francuskojęzycznego liceum i studiowałam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną ze specjalizacją Reklama, Design i Komunikacja Wizualna na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją pracę poświęciłam właśnie fotografii reklamowej mody.


W Łodzi zorganizowałam także swoje wystawy:
2015 – pierwsza autorska wystawa fotografii w Łodzi
2017 – wystawa na festiwalu OTWartAWYSTAWA w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi


Od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie stale realizuję sesje zdjęciowe reklamowe, wizerunkowe, testy agencyjne, kampanie, sesje do wywiadów.
Od 2018 jako foto manager współtworzę portal OCZY-MAG.pl.


Fotografowałam pokazy czołowych polskich projektantów i marek takich jak Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, MMC, Aneta Kręglicka, La Mania.
Mam na koncie realizacje dla takich marek jak MVP Wardrobe, Bunny the Star, Mokobelle, iRobot, CrockPot. W 2018 roku współpracowałam z Patrycją Woy przy sesjach zdjęciowych.


Przed moim obiektywem stanęli m. in.: Renata Kaczoruk, Grzegorz Krychowiak, Jasiek Kuroń, Anna Nowak, Anna Halarewicz.

Moje wszystkie współprace znajdziesz w zakładce „Dla Klienta”.


Co uwielbiam w zdjęciach?

Przede wszystkim piękno, ukazane w realistyczny sposób. Oraz kolor, co w powszechnie panującej, fotograficznej modzie jest raczej rzadko spotykane. Fotografią pokazuję to, w jaki sposób patrzę na świat i jak sama chciałabym go widzieć. Uwielbiam tworzyć scenerie oraz wydobywać maksimum kobiecego piękna na swoich fotografiach.

Moje podejście do pracy?

Jestem w 100% zaanagażowana w każdy projekt. Wszystkie współprace, których się podejmuję są przeze mnie traktowane wyjątkowo od momentu planowania projektu, poprzez jego realizację, aż po efekt końcowy, jakim jest postprodukcja.

Ostatnie realizacje

Zobacz wszystkie