O mnie

My photo

Nazywam się Anna i jestem fotografem z całą gamą zainteresowań – pasjonuje mnie moda, sztuka, literatura, kino, uwielbiam pisać.

Od najmłodszych lat związana byłam ze sztuką, cały czas tworzyłam. Fascynował mnie rysunek, malarstwo, gra na pianinie i śpiew, co miało ogromny wpływ na moje dzisiejsze postrzeganie świata. Dlatego 7 lat temu w moim życiu zagościła również fotografia i została ze mną na dobre.

Urodziłam się w 1993 roku i mieszkałam w Kłobucku niedaleko Częstochowy. Kolejne lata spędziłam w Łodzi, gdzie uczęszczałam do francuskojęzycznego liceum i studiowałam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną ze specjalizacją Reklama, Design i Komunikacja Wizualna na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją pracę poświęciłam właśnie fotografii reklamowej mody.


W Łodzi zorganizowałam także swoje wystawy:
2015 – pierwsza autorska wystawa fotografii w Łodzi
2017 – wystawa na festiwalu OTWartAWYSTAWA w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi


Od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie stale realizuję sesje zdjęciowe reklamowe, wizerunkowe, testy agencyjne, kampanie, sesje do wywiadów.
Od 2018 jako foto manager współtworzę portal OCZY-MAG.pl.


Fotografowałam pokazy czołowych polskich projektantów i marek takich jak Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, MMC, Aneta Kręglicka, La Mania.
Mam na koncie realizacje dla takich marek jak MVP Wardrobe, Bunny the Star, Mokobelle, iRobot, CrockPot. W 2018 roku współpracowałam z Patrycją Woy przy sesjach zdjęciowych.


Przed moim obiektywem stanęła Renata Kaczoruk, Grzegorz Krychowiak, Jasiek Kuroń, Anna Nowak, Anna Halarewicz.


Co uwielbiam w zdjęciach?

Przede wszystkim piękno, ukazane w realistyczny sposób. Oraz kolor, co w powszechnie panującej, fotograficznej modzie jest raczej rzadko spotykane. Fotografią pokazuję to, w jaki sposób patrzę na świat i jak sama chciałabym go widzieć. Uwielbiam tworzyć scenerie oraz wydobywać maksimum kobiecego piękna na swoich fotografiach.

Moje podejście do pracy?

Jestem w 100% zaanagażowana w każdy projekt. Wszystkie współprace, których się podejmuję są przeze mnie traktowane wyjątkowo od momentu planowania projektu, poprzez jego realizację, aż po efekt końcowy, jakim jest postprodukcja.

Moje zdjęcia dotychczas publikowane były w takich mediach jak:

Ostatnie realizacje

Zobacz wszystkie